Patagónia, Ohňová zem a Falklandské ostrovy

Potom preletíme do Punta Arenas - pomerne veterné mesto. Ak si všimnete laná zavesené okolo budov, s Začíname v hlavnom meste Santiago de Chile. Prekvapí Vás tu európska atmosféra. foto: archív BUBO /uploads/usr/38449/falklandos33.jpg Čo si najviac vážime je to, že máme v našej krásnej malej krajine v ponuke zájazd s takou vysokou úr Každý BUBO zájazd je spojením luxusu a zážitkov, ktoré by ste sami nenašli. Ľuboš fotí tučniaky na F Nazrieme do skutočného raja tučniakov.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Plaza de Armas. Vitajte v Chile! foto: archív BUBO Nevynechajte možnosť ochutnať niektoré z regionálnych vín. Výber je bohatý.
foto: Ľuboš Fellner – BU BUBO sprievodca v akcii...počúvame životný príbeh Nerudu. foto: Daniela Mihaldová - BUBO A zároveň ochutnáme vynikajúci stejk a vínko. Gurmánske zážitky od prvého dňa. foto: Ľubor Kučera- B Farebné Valparaiso je prezývané aj Perla Pacifiku alebo San Francisco Chile. 
foto: Ľubor Kučera Výlet na ostrov Isla Magdalena – k hniezdisku 150 tisíc tučniakov magellanských.
foto: Jozef Zelizná Sme tu. Vitajte v najkrajšom národnom parku Chile, v Torres del Paine
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Belasé jazerá a mohutné hory, Chile. V rozsiahlom národnom parku poznáme miesta, kam sa postaviť pre Keď sa o ne jemne oprie slnko, poviete si, že ste v živote videli len málo krajších scenérií. 
foto: Z exkluzívneho hotela je neuveriteľný výhľad na masív Torres del Paine. Fotografia je z izby kategór Nadčasový luxus v Rio Seranno. Farby príjemne ladia. Fotografia je z izby superior (za doplatok v do Usaďte sa a vychutnajte si ten fantastický výhľad z prémiového hotela s dobrou kávičkou v ruke alebo Možnosť doobjednať si exkluzívny hotel RIO SERRANNO je pri prihlasovaní sa na zájazd. Nájdete ho v d Východ slnka odfotený priamo z exkluzívneho hotela Rio Serrano (za doplatok v doplnkových službách). Pred hotelom Rio Seranno sa nám preháňajú kone.
foto: Mirka Zelizňáková – BUBO Oči by jedli. Vysoká kvalita jedla. Nie je čo riešiť. Na tomto zájazde chutí všetko. foto: Ľuboš Fel S našimi partnermi v krajine máme dlhoročné skúsenosti a vždy sa na BUBO klientov veľmi tešia. foto: Ak nechcete Vyskočte do sedla aj vy. Je to skvelé.
foto: Ľuboš Fellner – BUBO Cestou pravdepodobne stretneme aj roztomilé guanaká.
foto: Mirka Zelizňáková – BUBO Celodenný trek k vežiam, ktorý máme pripravený tak, aby ste ho zvládli. Ide o najkrajšiu túru Amerik Najjužnejšie výbežky Ánd. Skutočne prekrásne. Sme tu dlhšie a tak je skutočne veľká šanca vidieť hor Túra k najkrajšiemu výhľadu v Chile. foto: Mirka Zelizňáková - BUBO Túto túru pripravil pre Vás riaditeľ BUBO tak, aby ste ju zvládli.. Náš transfer nás celý čas čaká. Nevieme sa vynadívať. Tunajšie hory sú skvostom prírody. foto: Daniela Snováková - BUBO Najznámejším jedlom Patagónie však nie je steak, ale jahňacie - Cordero Patagonico. Naše odporúčané Kto nevidel patagónsky les, nežil na tejto planéte. Toľko krásy! Toto sa oplatí vidieť. foto: Daniel Čo dodržiavať na ostrovoch - návod v angličtine. Foto: Ľuboš Fellner - BUBO Viac vrstiev. V helikoptére či lietadielku sa vyzlečiete a pri vystúpení zasa oblečiete.
Foto: archí Pri červených búdkach. Čo vám to len pripomína?
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Vždy majte čiapku, tenké rukavice a goretexové topánky. Na Falklandoch nie je zlé počasie, iba zle o Dom v hlavnom meste Stanley. Vlajka Falkland vychádza z tej Britskej. Viac o tom píšem v blogu o Bri Cieľ je blízko.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Tučniakov vôbec nevyrušujem. Akoby pozerali západ slnka.
Foto: Ľuboš Fellner — BUBO Tučniaky sú nebojácne, a sú na Vás zvedavé. 
Foto: archív Dôkaz, že Stanlye nie je dedina - ako ju väčšina ohovára. Ešte to stihla už zosnulá (ex)kráľovna Alž Prístav v Stanley je akýmsi spomienklovým parkom
Foto: Ľuboš Fellner - BUBO Delá otočené smerom k nepriateľovi
Foto: Ľuboš Fellner Cintorín s hrobmi vojakov z tejto vojny
Foto: Ľuboš Fellner Na Falklandoch môžete ísť do detailu. Portrét tučniaka Kráľovského. Foto: Ľuboš Fellner Tučniak bieloškvrnový je jedným z mála obyvateľov Falklandov. Foto: Ľuboš Fellner
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1333833
Cena od: 8 415 €
Príplatky od: 722 €
Doprava: letecká
Termín: 08.11.2024 17/16 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 83437136

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Santiago de Chile Typ ubytovania:
Čile, Santiago Metropolitný región, Santiago
Punta Arenas
Čile, Magallanes, Punta Arenas
Letisko:    
Strava:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,29 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 36,19 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »